Skip to content

Oferta koncertowa

Wolf:

Myślą przewodnią moich występów jest zadowolenie Publiczności. Każdorazowo starannie dobieram repertuar koncertu, dostosowując go do potrzeb Odbiorców. Bez względu na wiek słuchaczy czy bawiących się- zawsze pozytywne opinie. Elastycznie, ale – z charakterem.

↓Przewiń w dół↓

Grzegorz Wilk – Pełna oferta koncertowa

Oferta koncertowa - Grzegorz Wilk

Układ koncertu:

 • KLASYCZNY – 1 – 1,5 h
 • SETOWY – 4 x 30 min. (w przypadku gdy występujemy z dodatkowym solistą 5 lub nawet 6 x 30 min.

WOLF Pro/GRAM:

 1. 
FLOW AUTORSKI, przebojowo rockowy materiał z pierwszej solowej płyty Grzegorz Wilka WOLFA, zawierający m.in. piosenki “Nie będę po Tobie płakał”, “Syrop na miłość”, “Opętany przez marzenie”, “Pocałuj mnie mocno tak”…
 2. PROGRAM EVENTOWY wspieramy programem coverovym “HIT ME” – największe hity, polskie i zagraniczne, w nowoczesnych, żywiołowych i dynamicznych aranżacjach. Zagrany umiarkowanie dla starszej publiczności, dynamicznie dla młodszej- dla mieszanej publiczności- idealne rozwiązanie. Zawsze dobre rekomendacje.
 3. “TA OSTATNIA NIEDZIELA”- wspominkowy program z piosenkami Mieczysława Fogga.
  W repertuarze: Pierwszy siwy włos, Pieśń o matce, Francois, Jesienne róże, Zapomniana piosenka ,W błękicie oczu Twych ,Ta ostatnia niedziela, W małym kinie, Piosenka o mojej Warszawie i inne…
 4. “KOLOROWE PTAKI- W HOŁDZIE MISTRZOM ”- piosenki z repertuaru wielkich polskich wykonawców i tworców Niemen, Grechuta, Przybora, Osiecka. Spotkanie liryzmu i dynamiki. W programie artystycznym, m.in.: “Krajobrazy Marka Grechuty”,( m.in. Korowód, Będziesz moją damą, W dzikie wino zaplątani, Serce, Niepewność, Sen o Warszawie, Płonąca stodoła, Dziwny jest ten świat itd.).
 5. “FAIR PLAY PARTY”
-z duchem rywalizacji, W sportowym tempie, energetycznie,  i zaangażowaniem w Waszą dobrą kondycję – również tę taneczną; z zespołem na żywo! W repertuarze porywające utwory, które motywują fanów sportu na całym świecie.
 Przykłady piosenek , które królowały na boiskach: 
”Eye of the Tiger” (Survivor),
”We will Rock You”, “We are the champions” (Queen), “Go go go!” (R. Martin),
”Tajemnica Mundialu (Uliczkę znam w Barcelonie)” (B. Łazuka)
 6. “GRUNGE AŻ DO KOŚCI”-Nirvana, Pearl Jam, Soundgarden, Alice in Chains, Temple of The Dog, to trzon dekadenckiego i alternatywnego rocka lat 80-tych i 90-tych zwanego “grunge” zwanym także “Seattle Sound”. Charakterystyczne, niekomercyjne brzmienia, specyficzne harmonie, ogromna energia i wyskakujące ponad przeciętność teksty. Legendy “brudnego rocka”, warto posłuchać … Pełny skład lub akustycznie.

W INNYCH ODSŁONACH i rozszerzonym składzie instrumentalnym WOLF proponuje:

 1. “SYMFONIA DREAMING- Perły Retro Rocka lat 60-tych” 
połączenie wokalistów, grupy rockowej i 52 filharmoników w największych światowych hitach minionego stulecia. ( m.in. Gene Pitney, Janis Joplin, The Doors, The Animals, The Rolling Stones, The Cream, etc …)
 2. “SWING STAR”: 
wykonanie wyselekcjonowanego, swingowo – jazzowego materiału z elementami klasycznymi: pianinem-fortepianem, z kwartetem smyczkowym,  (przykład repertuaru: Frank Sinatra ( New York, My Way…), Michael Buble, Nat King Cole ( When I fall in Love) etc.
 3. “ŚWIĘTA PRZEZ CAŁY ROCK”
najpiękniejsze i najpopularniejsze kolędy w wykonaniu 4 solistów, z zespołem na żywo i kwartetem smyczkowym, w nowych, często zaskakujących aranżacjach, które wprowadzają słuchaczy w klimat świątecznej radości. Możliwy mniejszy, akustyczny skład.
 4. “ORATORIUM NA BOŻE NARODZENIE”  Fryderyka Stankiewicza na solistkę , solistę, orkiestrę , harfę i flet.
  “Koncert niezwykły i ważny pod każdym względem. To przepiękna, uduchowiona muzyka, co do ostatniego dźwięku. Bogata instrumentalizacja, doskonały śpiew solistów oraz znakomicie przygotowane chóry dopełniły dzieła skończonego. Wyjątkowe solówki Romualda Szalka na fletach na długo zapadają w pamięć. To wszystko stanowi wyżyny muzyki i najwyższej klasy kunszt wykonania jakiego doświadczają wszyscy ci, którzy wysłuchali “Oratorium Na Boże Narodzenie”.
  http://www.zamosconline.pl/text.php?id=5586
 5. MISA CRIOLA (Msza Kreolska) Ariela Ramireza
  Alan Urbanek — dyrygent
  Grzegorz Wilk, Michał Gasz — śpiew
  Sierra Manta w składzie: Ireneusz Wójcicki — charango, Marek Kaim — zampona, quena, Janusz Wawrzała — bombo, Grecco Calderon Chavez — gitara, Krzysztof Łabaz — gitara basowa; gościnnie Ariel Ramirez — bandeon
  Chór Gaudium Uniwersytetu Wrocławskiego

Wzbudza zachwyty krytyków i publiczności całego świata. Jej prawykonanie odbyło się w 1964 r., choć została stworzona rok wcześniej. Zawiera kompozycje zaczerpnięte z tradycji folkloru muzycznego Argentyny i innych krajów Ameryki Łacińskiej. Potem rozpoczyna triumfalny pochód przez większość znaczących sal koncertowych świata.

Alan Urbanek – znakomity dyrygent, w swoim dorobku ma kilkaset koncertów oratoryjnych i symfonicznych. Jest odpowiedzialny również za przygotowanie chórów w Oratoriach Piotra Rubika. Zespół Sierra Manta – jedni z nielicznych w Europie tak rewelacyjnie wykonujących to Dzieło. Soliści – Grzegorz Wilk i Michał Gasz – żywiołowi muzycy rozrywkowi – jak żadni inni potrafią oddać emocje i duchowość tego Dzieła.

Back to top